Kategórie

Mladšia prípravka

Staršia prípravka

Najproduktívnejší hráči:

František ŠOLC (FbO Florko Košice)
René BODNÁR (ATU Košice)
Šimon Klembara (FBC Predator Sabinov)
Jakub TURČAN (Žltý sneh)

Najlepší obranca:

Juraj SLAFKOVSKÝ (FbO Florko Košice)
Lukáš BLASZCYK (ATU Košice)
Denis KORINEK (FBC Predator Sabinov)
Martin OROLÍN (Žltý sneh)

Najlepší brankár:

Danielka HRABOVSKÁ (FbO Florko Košice)
Šimon MELEGA (ATU Košice)
Samuel NEMERGUT (FBC Predator Sabinov)
Roman TRACH (Žltý sneh)


Tabuľka

Rozpis

Propozície



Hlavný organizátor : ŠK Blakot Košice
Miesto : MHH, Alejova 2, Košice
Hracie dni : sobota
Počet družstiev : 4
Počet kôl : 6 x dvojkolo
Hrá sa podľa platný pravidiel florbalu schválených SZFB.
Hrací systém : Každý s každým 4x, 5+1
Každý tím odohrá 12 zápasov.Za víťazstvo v základnej časti 3 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov Prví dvaja postupujú na záverečný turnaj o Majstra SR.
Hrací čas : 3 x 10 minút, čistý čas, prestávka medzi tretinami 3 minúty, 1 x time out
Podmienky : rozmery hracej plochy 32 x 16 m, časomiera, 2 šatne.
Všetci účastníci štartujú na vlastnú zodpovednosť.

Mladší žiaci

Tabuľka

Rozpis

Propozície


Starší žiaci

Tabuľka

Rozpis

Propozície


Organizátor : FBC Predator Sabinov
Miesto :
Hracie dni : sobota, nedeľa
Počet družstiev : 8
Počet kôl : 7 kôl
Hrá sa podľa platný pravidiel florbalu schválených SZFB.
Hrací systém : Každý s každým 2x..Celkové poradie na 1.-7.mieste určí tabuľka . Prví dvaja postupujú na záverečný turnaj o Majstra SR.
Každý tím odohrá 12 zápasov.Za víťazstvo v základnej časti 3 body, remíza 1 bod, prehra 0 bodov.
Hrací čas : 3 x 12 minút, čistý čas, prestávka medzi tretinami 3 minúty, 1 x time out
Podmienky : rozmery hracej plochy 20 x 40 m, časomiera, 2 šatne
Všetci účastníci štartujú na vlastnú zodpovednosť.

Dorastenci

Muži II.

Tabuľka

Rozpis

Propozície



Odkazy



Štatistiky

Mladšia prípravka

Staršia prípravka

Mladší žiaci

Starší žiaci

Dorastenci

Muži II.

Kontakty

Predseda VsZFB: Mgr. Pavol Blaško

Podpredseda VsZFB: Mgr. Marek Adamečko (Prešovský kraj)

Podpredseda VsZFB: Mudr. Peter Mišenda (Košický kraj)

Predseda disciplinárnej komisie: Richard Hraško

Členovia disciplinárnej komisie: Mgr. Jozef Grega
                                              Miščík

Predseda rozhodcovskej komisie: Mgr. Miroslav Švik

Členovia rozhodcovskej komisie: Marek Onderko
                                                Martin Sikorjak

Správa www.vszfl.sk: Adam Tabačko | adamtabacko@gmail.com

Štatistiky a správa zápisov: Mgr. Marek Adamečko | marek.adamecko@gmail.com